Subaru pilnveidojis un uzlabojis Forester automašīnu

subaru forester

Ja esat bijis Subaru Forester fans, jūs to mīlēsiet vēl vairāk ar jaunajiem uzlabojumiem. Subaru ir ierindots augstā kategorijā starp kompaktajiem apvidus automobiļiem, tāpēc Subaru ir nācis klajā ar vairākām funkcijām, lai uzlabotu jau esošo komplektāciju un modeli, kā ziņo online casino Latvijā.

Ko mēs meklējam Subaru Forester uzlabojumos? Ja meklējat kompaktu apvidus auto, kas ir pietiekami plašs jūsu ģimenei, bet nav pārāk apjomīgs, Subaru Forester atbilst šiem kritērijiem. Pateicoties ideālai jaudas un ceļa daudzpusības kombinācijai, lietotājam draudzīgā automašīnas iezīme ir papildinājums modernizētā Subaru Forester kopējiem raksturlielumiem. Šis apvidus automobilis nodrošina degvielas ekonomijas, ērti lietojamu vadības ierīču, ērta brauciena un plaša interjera kombināciju.

Ja jūsu garāžā joprojām nav Subaru Forester, jaunās Subaru Forester jauninājumu iespējas var likt noslēgt darījumu. Bez papildu domām, šeit ir daži galvenie jauninājumi, kas veikti ar Subaru Forester modeli.

Uzlabojumi drošībā

Drošībai ir galvenā nozīme, un uzlabotajām funkcijām ir standarta EyeSight vadītāja palīgtehnoloģija, kas ietver adaptīvu kruīza kontroli, automātisku bremzēšanu pirms sadursmes, brīdinājumu par šūpošanos un joslu atstāšanu.

Jaunais Subaru Forester nodrošina arī aizmugures sēdekļu atgādinājumu, kur vadītājam tiks atgādināts pārbaudīt aizmugurējos sēdekļus pirms izkāpšanas no automašīnas. Šī funkcija neļaus vadītājam nejauši atstāt bērnu vai mājdzīvnieku automašīnā un to aizslēgt.

Elektriski bloķējošu degvielas durvju integrācija automātiski aizslēgs visas durvis, ieskaitot degvielas bāku, kad automašīna brauc ātrāk par 20 kilometriem stundā.

Uzlabojumi izmērā

Jauninājumi ietver riteņu bāzes palielināšanu. Šis pieaugums padarīja aizmugurējā sēdekļa kāju telpu lielāku.

Salonā palielinās galvas un plecu telpas, kas uzlabo pasažiera ērtības. Aizmugurējo durvju atvērums ir arī palielinājies, padarot lielāku lietu iekraušanu daudz vienkāršāku. Ar šo modernizēto kompaktā apvidus automobiļa versiju bērnu sēdeklīša uzstādīšana būs daudz mazāk prasīga.

Uzlabojumi interjerā

Salona, sānu un aizmugurējo vārtu iekšējā virsma ir uzlikta ar materiālu, kas iztur netīrumus. Priekšējo sēdekļu kabatās aizmugurē ir vairāk iespēju organizēt objektus, piemēram, ierīces, dokumentus utt.

Salons ir izturīgs pret ārējo troksni, jo Subaru Global Platform padara to par vienu no klusākajiem interjeriem. Šis atribūts noregulē troksni, vibrāciju un skarbumu vai NVH, liekot jums klausīties mūziku un sarunāties bez lieliem traucējumiem.

Uzlabojumi komfortā

Automašīna ir pārveidota, lai pielāgotos gan pasažiera ērtībām, gan izturībai ikdienas lietošanai. Priekšējie sēdekļi ir uzlaboti, lai atbalstītu garus braucienus.

Uzlabojumi konsoles telpā

Parasto stāvbremzes rokturi aizstāj ar elektronisko stāvbremzi, kas konsoles zonā nodrošina vairāk vietas.

Uzlabojumi klimata kontroles sistēmā

Subaru Forester jauninājumi izceļ standarta automātisko klimata kontroles sistēmu. Divpakāpju vadība pie apsildāmajiem priekšējiem sēdekļiem tiek aizstāta ar trim pakāpēm ar papildu ceļojuma apdari apsildāmiem aizmugurējiem sēdekļiem.

Uzlabojumi aizmugurē

Kravas telpa kļuva lielāka, lai varētu vest vairāk lietu ceļošanai un pārvietošanai. Kvadrātveida kravas konstrukcija un saplacināta grīda padara to ietilpīgāku un ērtāk pārvadājamu lieliem priekšmetiem.

Papildu funkciju uzlabojumi

Standarta jauninātajām funkcijām ir papildinājumi, piemēram, LED lukturi, EyeSight, SI-Drive motora veiktspējas pārvaldība, automātiskā palaišana / apturēšana, Welcome Lighting un Active Torque Vectoring.

Vadītāja drošības uzlabojumi

DriverFocus ir lieliska Subaru izstrādāta funkcija, lai palīdzētu izklaidīgajiem autovadītājiem. Paredzams, ka tas novērsīs aizvien pieaugošo ziņojumu par autoavārijām, ko izraisījusi uzmanības novēršana braucot.